gulus tasarimi

Hollywood Smile

Çeşitli nedenlerle kişinin gülümsemesini kötü gösteren etkenlerin ortadan kaldırılarak gülümseme hattındaki estetiğinin düzenlenmesi işlemidir. Her hastanın kendi gülümseme estetiğine uygun olarak düzenlenir. Bu düzenlemeler kimi zaman sadece hastanın dişleri üzerinde yapılırken kimi zaman diş, diş eti, yumuşak dokular ve çene ilişkileri düzenlenerek yapılır.
lamina porselenler

Lamina Porselen

Laminate veneer porselen dişler dişlerde şekil ve renk bozukluklarını gidermek adına tamamen porselenden üretilen dişlerdir. Dijital ya da konvansiyonel yöntemler ile üretilerek seramik blokların kazınmasıyla elde edilir. Dişlerden neredeyse hiç aşındırma yapmadan kullanılabilmektedir.
zirkonyum porselenler

Zirkonyum Porselenler

Beyaz renkli zirkonyum altyapısına sahip diş kaplama yöntemidir. Geleneksel yöntemlerden farklı olarak blok şeklinde bulunan zirkonyum materyalinin el değmeden dijital kazıyıcı makinalar ile dişe tam uyumlu olarak üretilmesi ile elde edilir. İçeriğinde geleneksel metal destekli porselenlerde kullanılan koyu-gri renkli metal bulunmaz, beyaz diş renginde bir alt yapıya sahiptir. Bu da hem estetik görünüm açısından fark yaratırken aynı zaman yumuşak dokularda iltihap, travma ve alerjik reaksiyonlar açısından ciddi avantajlar sağlar.
implantuzerihibrit

İmplant Üzeri Hibrit Protezler

İmplant yapılmış hastalarda simante yani yapıştırma protez çözümleri yerine vidalı sabit protez seçenekleri sunan protezlerdir. Yapıştırmalı protezlerden yararlanılamayan implant üzerine gelen kuvvetleri implantlara dengeli bir biçimde dağıtarak estetik ve fonksiyonel açıdan avantajlar sunarlar.
implanttedavisi

İmplant Tedavisi

Dental implantlar dişlerin kök kısmının görevini üstlenen titanyum içerikli vidalardır. İmplantlar sayesinde kaybedilmiş dişlerin yerleri rahatlıkla doldurulabilmektedir.
all in four implantlar

All-On-Four İmplantlar

Tam dişsiz(Tüm dişlerini kaybetmiş) hastalarda paralel değil farklı açılarla yerleştirilen dört adet dental implant üzerine aynı gün diş protezinin sabitlenmesini sağlayan bir prosedürdür.
booking pattern 2

Bağdat Diş Polikliniğimiz Uzman Doktorları İle

7/24 Hizmet

Vermektedir

👩‍⚕️ Diş Sağlığınız Bizimle Güvende! Uzman Doktorlarımızla Her An Hizmetinizdeyiz 🌞

İletişim